O firmie

 

Firma PD Profil powstała w roku 1991 jako rodzinna firma z polskim kapitałem pod nazwą Plast-dach Sp z.o.o. Ciągły rozwój doprowadził do otwarcia w 2010 roku nowego centrum logistyczno-produkcyjnego o powierzchni 4 tys. metrów kwadratowych. Od sierpnia 2014 firma należy do grupy kapitałowej Gamrat S.A. W lutym 2015 firma zmieniła nazwę na PD Profil Sp z.o.o.

PD Profil dokłada wszelkich starań, aby ułatwić Państwu zakup naszych produktów, Profil działalności firmy to produkcja systemów rynnowych z tworzyw sztucznych oraz ze stali.

Systemy rynnowe Assa -system stalowy oraz Izabella -system PVC to nasze flagowe produkty. Ich rewelacyjna struktura i dynamizm formy są rozwiązaniem, które ułatwia odprowadzenie nadmiaru wody z dachu podczas ulewnych i umiarkowanych opadów deszczu.

Woda - to niezbędny składnik życia. Nie można również o nim zapominać w perspektywie budowy nowego obiektu. W tym celu stworzyliśmy dla Państwa doskonałe systemy rynnowe, aby woda kojarzyła się Państwu jedynie z pozytywnymi emocjami i rozwiązaniami.

Niespotykana głębokość rynny, to cecha, która jest nierozerwalnie związana jedynie z naszym produktem. Nasi klienci doceniają estetyczność i lekkość formy jaką posiadają systemy rynnowe Assa i Izabella. Firma na przestrzeni lat zdobyła ogrom doświadczeń , z których korzystamy i dziś. Nasze wyroby przez wiele lat uzupełniały ofertę producentów systemów rynnowych.

Dystrybucję naszych produktów prowadzimy poprzez sieć hurtowni materiałów budowlanych. Nasze produkty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem w krajach Unii Europejskiej.

Naszym klientom oferujemy bardzo korzystne warunki handlowe, bogatą ofertę produktów, dostępność towaru oraz krótki termin dostawy.Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.