System rynnowy Assa

Nowość Gwarancja automatyczna na system stalowy ASSA

Firma Pd Profil udziela automatycznej gwarancji na okres 30 lat na system rynnowy ASSA wykonany ze szwedzkiej blachy SSAB.

Gwarancją Automatyczną są objęte następujące produkty:
- system stalowy ASSA wraz z akcesoriami.

Zalety gwarancji automatycznej:
 - podstawową zaletą gwarancji automatycznej, jest nie wymagane wydanie gwarancji w formie papierowej na potwierdzenie udzielenia tej gwarancji.
- gwarancja automatycznie wchodzi w życie z momentem dostarczenia produktu do klienta.

Dodatkowe informacje gwarancyjne można znaleźć w zakładce sytemu ASSA, pliki do pobrania, gwarancja.

System rynnowy Assa jest kompletnym systemem do odprowadzenia wody opadowej z dachu, przeznaczony jest dla nowych jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia dachowego.

Jest to najgłębszy profil rynny powlekanej dostępny na rynku. Jest to system uszczelkowy, montowany na zatrzask, nie wymaga lutowania, co bardzo usprawnia proces montażu. Rynny dostępne są w długościach: 4 m i 3 m. Rury spustowe dostępne są w trzech długościach: 4 m, 3 m i 1 m. Doskonale sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym oraz w obiektach przemysłowych.

System Rynnowy Assa dostępny jest w rozmiarach: 125/87 produkowany z taśmy stalowej o szerokości 285 mm, 150/100 produkowany z taśmy stalowej o szerokości 333 mm.

System rynnowy Assa wykonany jest ze szwedzkiej stali. Najwyższej jakości surowiec gwarantuje trwałość systemu, odporność na zmienne warunki atmosferyczne i korozję. Warstwy ochronne pokrywające blachę gwarantują doskonałe zabezpieczenie i wielokrotnie wydłużają czas eksploatacji systemu. Zaawansowana technologicznie struktura powłoki zapewnia trwałość kolorów przez długie lata.

Dostępna kolorystyka

 
Tabela wydajności

Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.